Kondrad Kawelczyk - British School

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 kwietnia 2020

Do grona naszych zacnych przyjaciół już ponad trzy lata temu dołączył Pan Konrad Kawelczyk, dyrektor szkoły językowej British School w Dąbrowie Górniczej.

 

 

 

Nasza przyjaźń i współpraca rozpoczęła się od możliwości nieodpłatnego udziału wychowanków naszych placówek w zajęciach z języka angielskiego prowadzonych na terenie szkoły językowej, Dzięki bezpłatnym kursom językowym nasi podopieczni znacznie poprawili swoją wiedzę z języka angielskiego i dzięki temu również oceny w szkole. W kolejnym roku naszą współpracę rozszerzyliśmy o korepetycje z języka angielskiego organizowane na terenie Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Dąbrowie Górniczej. Było to dla nas szczególnie ważne, gdyż pozwoliło pomocą i wsparciem objąć większą liczbę podopiecznych.

W tym roku niezmiernie miło było nam usłyszeć, że możemy liczyć na pomoc Szkoły British School w czasie szczególnie trudnym dla dzieci. Pandemia koronawirusa, konieczność organizowania dla dzieci nauki zdalnej i zapewnienia dzieciom odpowiednich form ochrony osobistej postawiła przed nami nowe zadania, którym o wiele łatwiej było sprostać dzięki pomocy pana Konrada.

Za pamięć, o Nas, troskę, dobre życzliwe słowo oraz przekazany sprzęt komputerowy i maseczki naszych podopiecznych serdecznie Panie Konradzie dziękujemy.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie