MIESZKANIE RODZINKOWE PARYŻ AKTUALNOŚCI

 

Mikołajki w EXPO-Silesia


Tym razem Mikołaj nie przyjechał saniami, ale policyjnym radiowozem, ale i tak (jak zawsze zresztą) przywiózł ze sobą to, co bardzo lubimy - fantastyczne prezenty - którymi obdarował wszystkie dzieciaki. A jeśli dodamy do tego jeszcze fajne pokazy, super atmosferę i ekstra muzykę, to nie pozostaje nic innego jak cieszyć się z tego, że zostaliśmy zaproszeni na taaaaką imprezę. Dziękujemy, że mogliśmy tam być!


W weekend 13-15 maja rozbiegała się cała Polska


Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym, niezależnie od wieku za uczestnictwo w naszym biegu. Przygotowaliśmy dla wychowanków i pracowników WPOW trasę o długości około 2,5 km. Trasa przebiegała brzegiem zbiornika wodnego Pogoria III. Zapraszamy ponownie w przyszłym roku!
"MARZANNA"
"Narodowy Dzień Życia" w naszej rodzince "Paryż"
24.03.2001r.


Dzień 24 marca został ustanowiony przez Sejm RP Narodowym Dniem Życia. Uchwała sejmowa stwierdza: ,,Dzień ten powinien stać się okazją do narodowej refleksji nad odpowiedzialnością władz państwowych, społeczeństwa i opinii publicznej za ochronę i budowanie szacunku dla życia ludzkiego, szczególnie ludzi najmniejszych, najsłabszych i zdanych na pomoc innych. Dzień ten powinien być również motywem solidarności społecznej, zachętą dla wszelkich działań służących wsparciu i ochronie życia."


Aby uświetnić ten dzień, nasza rodzinka wybiera się w plener na " Marsz dla życia i Rodziny".