MIESZKANIE RODZINKOWE WENECJA WYCHOWAWCY


KOORDYNATOR

Renata

Renata Zaremba

Praca z dziećmi uczy mnie cierpliwości i pokory. Daje mi wiele satysfakcji i powoduje, że nie czuję upływającego czasu. Wspólna nauka i zabawa, co dzień zbliżają nas do siebie. Cieszą mnie najmniejsze nawet sukcesy moich podopiecznych, współodczuwam ich bóle i troski. Staram się być zawsze obok nich, kiedy tego potrzebują. Czuję, że jestem na swoim miejscu.Z-CA KOORDYNATOR

Ciura

Martyna CiuraWYCHOWAWCY

Łukasz Kluska

Lukasz

"Skończyłem studia w GWSP Mysłowice, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Zawsze chciałem pracować z dziećmi, stworzyć im chociaż w niewielkiej części dom rodzinny, pokazać jak ma on wygladać. Praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcje, każdy ich uśmiech jest jak milion złotych wygrany na loterii".


Grzegorz Sielicki

W swoim życiu wybrałem taki zawód a nie inny ponieważ bardzo lubię pomagać innym ludziom a szczególnie pracę z dziećmi."Moje motto w pracy to uśmiech dziecka na twarzy "


Dominika Stachura

Dominika Stachura

Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, ponieważ dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego, czego się pragnie.Wychowankowie:

Rodzeństwo

Hubert 10 lat

Kinga 14 lat

Krzysztof 16 lat

 

Rodzeństwo

Grzegorz 13 lat

Weronika 12 lat

Wiktoria 12 latt

 

Oraz:

Joanna 16 lat

Marcin 14 lat

Milena 13 lat

Kacper 10 lat